Надання якісних соціальних послуг – один із пріоритетів роботи Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 10.03.2021 13:43

Сьогодні, 10 березня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела нараду з фахівцями Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та сектору «Центр надання адміністративних послуг».

Головним питанням наради було – організація роботи закладів в частині надання соціальних послуг жителям Верхньорогачицької селищної ради, соціальної підтримки осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

«В умовах децентралізації саме на органи місцевого самоврядування покладено вирішення значної частки соціальних питань, зокрема питання освіти, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Сьогодні ми отримали широкі повноваження, спрямовані на реалізацію безпосередньо соціальної функції, але існує низка невирішених питань. Серед них – чіткий алгоритм надання пріоритетних соціальних послуг на території селищної ради. Тому нам дуже ретельно необхідно проаналізувати законодавчу базу та державні стандарти надання соціальних послуг, обов’язково враховуючи індивідуальний підхід для виконання повноважень у сфері надання соціальних послуг на території Верхньорогачицької селищної ради», - підкреслила Світлана Іванівна.

Далі, під час наради, було обговорено зміни законодавства в частині забезпечення повноважень у сфері соціального захисту населення, механізм та форми організації надання соціальних послуг, їх перелік, а також забезпечення ефективної взаємодії структур.

Підводячи підсумки учасники наради виокремили пріоритетні напрямки роботи на найближчий час.