Нарада селищного голови 09.03.2021

Дата: 09.03.2021 15:26

Сьогодні, 09 березня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела нараду щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку селищної ради, яка відбулась за участі начальників відділів виконавчого комітету селищної ради та керівників організацій/установ селищної ради.

Під час роботи засідання присутні опрацювали питання щодо:

- епідемічної ситуації та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території Верхньорогачицької селищної ради;

- стану проведених робіт із ремонту туалетних кімнат та встановлення пандусів для забезпечення доступності маломобільних груп населення в будівлі закладів охорони здоров’я Верхньорогачицької селищної ради;

- наповнення селищного бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни;

- забезпечення безперебійного навчально-виховного процесу в закладах освіти селищної ради;

- реалізації завдань та заходів у сфері надання соціальних послуг;

- весняного призову громадян на строкову військову службу;

- участі працівників культури селищної ради у обласному святі народних традицій «Масляна», а також проведення відповідного культурно-розважального заходу «До нас Масляна в гості іде» на території селищної ради.

Крім того, під час засідання вирішили нагальні питання, що стосуються підготовки проєктів рішень запланованих до розгляду питань, що будуть винесені на розгляд чергової сесії селищної ради.

За результатами наради селищним головою дані доручення стосовно порушених питань та систематичного висвітлення роботи на інформаційних ресурсах Верхньорогачицької селищної ради.