У Верхньорогачицькій селищній раді відбувся святковий концерт до жіночого свята 8 березня

Дата: 05.03.2021 13:33

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 5 березня 2021 року, у Верхньорогачицькому будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт для представниць прекрасної статі трудових колективів, організацій, підприємств, установ Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

Із привітаннями з нагоди свята звернулися до присутніх заступник селищного голови Дмитро Безрідний та голова районної державної адміністрації Євген Ларченко.

У своїх виступах посадовці наголошували на винятковій ролі та призначенні жінки в житті кожного чоловіка. Крім того, бажали – здоров’я, жіночого щастя, любові, сімейного благополуччя, родинного тепла, довголіття, здійснення всіх мрій та побажань.

По завершенню урочистих привітань, як своєрідний комплімент від чоловіків селищної ради, всі присутні у залі жінки отримали букети весняних квітів.

Свято пройшло в теплій атмосфері, а працівники культури та аматори мистецтва своїми виступами подарували глядачам чудовий настрій.