Профілактика та попередження насильства в суспільстві

Дата: 04.03.2021 10:10

Фото без описуВчора, 3 березня 2021 року, на базі Верхньорогачицького районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області фахівцем із соціальної роботи Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмилою Грицаєнко та заступником начальника відділу «Верхньорогачицьке бюро правової допомоги» Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Філімоненко було проведено бесіду з засудженим до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

Основна мета заходу полягала в профілактиці та попередженні насильства в суспільстві.

Крім того, присутні опрацювали види відповідальності за вчинення насильства.

Наприкінці зустрічі засуджені отримали консультацію, щодо соціальних та юридичних послуг, якими вони можуть скористатися та рекомендації, щодо подальшого попередження конфліктних ситуацій із законом.