Верхньорогачицькі поліцейські відтепер мають новий службовий автомобіль

Дата: 04.03.2021 09:44

Верхньорогачицькі поліцейські відтепер мають новий службовий автомобіль

Фото без описуДнями, а саме 2 березня 2021 року, поліція Херсонщини отримала одразу сім нових службових автомобілів. Три із них, було передано в користування оперативних підрозділів обласного Управління карного розшуку, а чотири інших – відправилися до територіальних підрозділів поліції.

Машини придбані за кошти Національної поліції України.

Тож, відтепер новенький «Renault Duster» курсуватиме і вулицями Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

Як зазначає начальник СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області Ігор Усенко даний транспортний засіб є сучасним та укомплектований всім, що може знадобитися працівникам поліції в процесі несення служби.

«Ми щиро вдячні Головному управлінню Національної поліції в Херсонській області за підтримку та забезпечення службової діяльності верхньорогачицьких поліцейських цим чудовим службовим транспортом. Даний автомобіль сприятиме забезпеченню високої мобільності правоохоронців, що дозволить суттєво збільшити ефективність нашої служби», - підкреслив Ігор Усенко.