ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 26.02.2021 08:46

Верхньорогачицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення чотирьох вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування – спеціалістів відділу юридичного, кадрового забезпечення та інформаційно – організаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради (з робочим місцем в с. Ушкалка, с. Бережанка, с.Самійлівка, с. Первомаївка).

Основні вимоги до кандидата:

Вища освіта не нижче ступеня балакавра;

Без вимог до стажу роботи;

Вільне володіння українською мовою;

Вільне володіння комп’ютером;

Повинен знати Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань самоврядування;

Термін прийняття документів конкурсною комісією - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно звернутись до Верхньорогачицької селищної ради за адресою: смт. Верхній Рогачик, вул. Ювілейна, 52.