«Співпраця та спільна відповідальність – запорука соціально-економічного розвитку території селищної ради»

Дата: 02.03.2021 14:38

Саме такий меседж став лейтмотивом робочої зустрічі Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун із сільгосптоваровиробниками Верхньорогачицької селищної ради.

«Турбота про здоров'я людей – одне із пріоритетних завдань сьогодення, яка полягає в наданні якісних, комфортних та доступних медичних послуг. Вже досить багато проєктів нам вдалося реалізувати. Але перед нами щодня з’являються нові виклики. Так, вже з 1 квітня 2021 року, через недотримання вимог НСЗУ, першочергово це відсутність спеціалістів буде припинено роботу пакету медичних послуг – «Паліативна стаціонарна допомога дорослим і дітям». Тож, аби наші медичні заклади працювали на повну силу, а головне в інтересах місцевих пацієнтів, нам необхідно сьогодні завершити ремонтні роботи приймального відділення КНП «Верхньорогачицька лікарня». Саме такий підхід дозволить нам підключити пакет послуг «Стаціонарна допомога без хірургічного втручання дорослим та дітям» та відкрити відділення внутрішніх хвороб», - звернулася до присутніх Світлана Іванівна.

Далі селищний голова презентувала перелік необхідних вимог із облаштування приміщень медичного закладу, обговоривши які, всі присутні дійшли висновку, що лише спільними зусиллями влади та бізнесу, небайдужих громадян та сільгосптоваровиробників селищної ради вдасться зробити успішний проєкт розвитку медичної галузі Верхньорогачицької селищної ради в інтересах місцевого населення.

«Ми всі є мешканцями нашої громади і нам тут жити. Тож враховуючи реалії сьогодення та віддаленість селищної ради від обласного центру нам просто необхідно зробити все можливе аби наші люди жили, працювали та звичайно ж обслуговувалися в комфортних і сучасних умовах», - підкреслив, присутній на засіданні, депутат Херсонської обласної ради Михайло Романій.

Так, за результатами роботи засідання присутніми сільгосптоваровиробниками району прийняте рішення щодо надання благодійної допомоги Верхньорогачицькій лікарні шляхом зарахування відповідних внесків на р/р місцевої Благодійної організації «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток» (керівник Іван Капсамун) у розмірі по 10 грн із кожного гектару, що знаходиться в обробітку господарства чи одноосібника.

Бажаючим допомогти, нагадуємо РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ КОШТІВ:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток»

Філія Херсонське ОУ АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 36614333 МФО 352457

р/р UA603524570000026009300297645

Призначення платежу: благодійний внесок на медицину.

Заздалегідь дякуємо всім за партнерство! Пам’ятайте, за кожною успішною справою завжди стоять люди, об’єднані спільною метою!