Нарада селищного голови 01.03.2021

Дата: 01.03.2021 15:29

Сьогодні, 01 березня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела нараду щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку селищної ради.

Під час засідання першочергово присутні опрацювали питання щодо епідемічної ситуації та запобігання поширенню COVID-19 на території Верхньорогачицької селищної ради.

Як повідомив головний лікар КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Щербак станом на 1 березня поточного року на території Верхньорогачицької селищної ради лабораторно підтверджено 100 випадків COVID-19. Наразі активно хворіють 3 місцевих мешканців, останній із яких – це випадок, що зареєстровано минулими вихідними.

За словами медика, захворіла дівчина 2004 року народження, учениця Михайлівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області. Саме тому наразі оперативно проводяться всі організаційні та профілактичні заходи з метою локалізації вогнища та недопущення поширення інфекційної хвороби COVID-19 серед здобувачів освіти й трудового колективу навчального закладу.

Далі до обговорення постали питання щодо ходу робіт із ремонту туалетних кімнат та пандусів для забезпечення доступності маломобільних груп населення в будівлі закладів охорони здоров’я Верхньорогачицької селищної ради.

Завершилося засідання опрацюванням питання із забезпечення проведення святкових заходів із нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня та 207- ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

За результатами проведеного засідання Верхньорогачицьким селищним головою надано ряд рекомендацій та доручень для їх невідкладного виконання.