Засідання комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства

Дата: 01.03.2021 13:11

Фото без описуТрадиційно, перед черговими засіданнями сесій Верхньорогачицької селищної ради, свою роботу проводять постійні комісії селищної ради, під час яких члени комісій обговорюють питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання.

Відтак сьогодні, 1 березня 2021 року, у Верхньорогачицькій селищній раді провела свою роботу постійна комісія з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

На порядку денному комісія розглянула питання, що відносяться до її компетенції.

Зокрема, першими питаннями, які обговорили присутні на засіданні комісії – про вхід до складу засновників, зміну найменування, затвердження нових редакцій статутів комунальних підприємств, а також про припинення в результаті реорганізації сільського комунального підприємства «Дніпро» та Зеленівського сільського комунального господарства.

Далі постійна комісія опрацювала проєкти рішень, які стосувалися надання дозволів на розробку та вже затвердження готових проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Також були розглянуті проєкти рішень про:

- затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель;

- виведення громадян із членів особистого селянського господарства;

- надання земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби;

- поновлення договору оренди земельної ділянки;

- включення земельних ділянок у перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами та інші.

Обговоривши вищезазначені проєкти рішень, члени постійної комісії вирішили подати їх на розгляд чергового засідання сесії, яке відбудеться 03 березня 2021 року у Верхньорогачицькій селищній раді.