Анонс заходів Південної агропромислової виставки «Фермер-2021»

Дата: 26.02.2021 10:53

Анонс заходів

Південної агропромислової виставки «Фермер-2021»

Підтримуючи традицію минулих років, 03 та 04 березня 2021 року на території ККЗ «Ювілейний»(м. Херсон, вул. Перекопська, 11) відбудеться Південна агропромислова виставка «Фермер-2021», у рамках якої за тематичними спрямуваннями буде проведено:

03 березня з 10.30 до 12.00 – Круглий стіл «Сучасні традиції розвитку аквакультури»;

03 березня з 12.00 до 14.00 – Семінар «Розвиток галузі бджільництва - дієвий алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади»;

04 березня з 10.30 до 12.00 – Аграрна конференція «Інтеграція в ланцюги доданої вартості»;

04 березня з 12.00 до 14.00 – Семінар «Вирощування зернових культур в сучасних агрокліматичних умовах та фінансові інструменти для весняно-польових робіт».

Заходи організовано з метою налагодження нових бізнес-контактів, розширення ринків збуту, обізнаності учасників щодо шляхів підвищення обсягів виробництва продукції з доданою вартістю і впровадження систем безпечності та якості сільськогосподарської продукції, доведення до сільгосптоваровиробників стратегії й тактики проведення весняно-польових робіт в господарствах Херсонської області в погодних умовах, що склалися у 2021 році, шляхів фінансового забезпечення проведення сільгоспробіт, залучення фінансування на розбудову сільського господарства.

Зважаючи на актуальність питань, запрошуємо відвідати зазначені заходи усіх заінтересованих осіб, зокрема представників фермерських та особистих селянських господарств, підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, проектів міжнародної технічної допомоги, банківських та наукових установ, громадських організацій та об’єднань сільгосптоваровиробників, засобів масової інформації.