Дебют верхньорогачицьких пауерліфтерів на київському помості

Дата: 25.02.2021 14:33

Дебют верхньорогачицьких пауерліфтерів на київському помості

З 5 по 8 лютого у Києві відбувся Відкритий турнір з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів «Кубок Кия 2021» за організації Комітету Пауерліфтингу України (UPC). Участь у цьому змаганні з окремих вправ пауерліфтингу взяла команда з пауерліфтингу Дитячо-юнацької спортивної школи Верхньорогачицької селищної ради.

У спортивному заході взяли участь понад 60 спортсменів із шести областей України, серед яких - рекордсмен України. Боротьба була запеклою і на турнірі були встановлені рекорди України, що свідчить про його високий рівень.

Наші юні спортсмени Костянтин Денщик, Анатолій Федорук та Родіон Воробйов гідно дебютували на київському помості федерації UPC та поповнили скарбницю трьома першими місцями у власному заліку.

Висловлюємо щиру вдячність підприємцям Олегу Юрійовичу Павлішину та Олексію Олексійовичу Тарасову за надання фінансової підтримки учасникам змагань.

Євген ГРУШЕЦЬКИЙ,

директор ДЮСШ