Подяка за благодійну допомогу

Дата: 24.02.2021 15:12

Подяка за благодійну допомогу

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, а також заклади повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області висловлюють щиру подяку антикризовому штабу Херсонської області, швейній фабриці «ANALES», за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Благодійній організації «Благодійному фонду розвитку Берегиня» за допомогу в запобіганні поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. А саме, за надання захисних масок для учнів закладів освіти Верхньорогачицької селищної ради з числа дітей пільгової категорії.

Окремі слова подяки висловлюємо Херсонській обласній державній адміністрації та Департаменту реалізації гуманітарної політики за друк Етно календарів і звичайно розробникам цього ексклюзивного видання Художній школі і БО «БФР Берегиня».