Верхньорогачани мають можливість отримати адмінпослуги, скориставшись системою електронної черги
Дата: 24.02.2021 10:33
Кількість переглядів: 128
Верхньорогачани мають можливість отримати адмінпослуги, скориставшись системою електронної черги
Для мешканців Верхньорогачицької селищної ради з’явилась можливість записатись на прийом до адміністратора сектору надання адміністративних послуг Верхньорогачиької селищної ради самостійно в електронній черзі, скориставшись офіційним вебсайтом селищної ради https://verhnorogachitska-rada.gov.ua/ у розділі «ЦНАП» або ж за посиланням http://prda.cherg.net/?regionid=6500000000&orgid=638.
Також можна перейти до електронної черги за QR-кодом:
Для продовження оберіть послугу, яка Вам необхідна й отримайте її якісно та швидко!