На порядку денному питання функціонування освітньої та культурної галузей селищної ради

Дата: 19.02.2021 23:23

Сьогодні, 19 лютого 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела робочу нараду щодо подальшого функціонування та реорганізації комунальних установ галузей освіти й культури, які знаходяться на території новоствореної Верхньорогачицької селищної ради Каховського району.

Під час наради присутні обговорили практичні питання, які пов′язані з процедурою та механізмом реорганізації вищезазначених комунальних установ та провели аналіз їх фінансування.

За наслідками робочого засідання селищним головою доручено підготувати відповідний пакет документів для винесення даного питання на чергове засідання сесії Верхньорогачицької селищної ради.