Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та верхньорогачицьких захисників України 21 століття

Дата: 19.02.2021 13:49

Вже завтра, 20 лютого, вся Україна відзначатиме пам’ятний та вже історичний день – День Героїв Небесної Сотні.

Тож, напередодні скорботної дати на знак вшанування відваги, сили духу й стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє країни у селищі Верхній Рогачик відбувся меморіальний захід, у якому взяли участь керівники Верхньорогачицької селищної ради та райдержадміністрації, представники організацій та установ району, громадськість.

Звертаючись до присутніх Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун нагадала всім, що ще сім років тому в календарі українців не було цієї дати. Проте, лютий 2014 року додав до нього День Героїв Небесної Сотні.

«Тож, будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну! Адже ми всі в боргу перед цими людьми, які ціною власного життя змінили нашу державу!», - підкреслила Світлана Іванівна.

З промою до присутніх також звернувся й очільник Верхнорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко.

Далі всі присутні поринули в події недалекого минулого та схилили голови в пам'ять про Героїв мирного протистояння.

Цього ж дня посадовці вшанували земляків-верхньорогачан, які полягли в боротьбі за Україну в зоні АТО/ООС, які також боролися за гідне майбутнє свого народу.