Етнічний календар для шкіл та маски дітям пільгових категорій

Дата: 16.02.2021 11:00

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку «Берегиня» передав етнічний календар для шкіл та дітям пільгових категорій 120 штук багаторазових масок.

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку «Берегиня» і громадська організація «Центр розвитку особистості «Берегиня» разом з Навчально  естетичним комплексом «Художня школа» міста Херсона з 2017 року спільно створюють етнічний календар, завдяки якому можна ознайомитись з стародавніми українськими святами і народними прикметами, а також порадіти дитячим малюнкам.

Організатори впевнені що дане видання має просвітницьке, культурне і виховне значення. Закликають, щоб по одному календарю знаходилось в учительській кожної школи і кожен учитель міг прочитати інформацію про свята  і передати учням.

Маски для дітей пільгових категорій  виготовлені за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  пошиті майстрами швейної фабрики «ANALES», за участі єдиного антикризового штабу Херсонської області, Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА.