Проект «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 16.02.2021 10:10

15 лютого начальник СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в  Херсонській області Усенко Ігор Сергійович презентував проект «Поліцейський офіцер громади».

У заході взяли участь селищний голова Коротун Світлана, заступник селищного голови Берзідний Дмитро та начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення та інформаційно – організаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Трапенов Андрій.

Присутні ознайомились з основними нововведеннями у роботі поліцейського офіцера громади. У процесі обговорення йшлося про етапи реалізації проекту, зокрема про навчання дільничних, які будуть працювати в об’єднаних територіальних громадах, організацію їх служби.

Також розглянули питання відкриття поліцейської станції, її  основні функції та завдання на території старостинського округу.

Проект «Поліцейський офіцер громади» – це продовження впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості.