Робоча нарада

Дата: 08.02.2021 08:21

Фото без описуВідбулась робоча нарада з працівниками Верхньорогачицької центральної лікарні, на якій були присутні: виконуюча обов’язки головного лікаря  Петріва  Оксана Сергіївна, лікар анестезіолог Кулик Олена Володимирівна та головний інженер Петрюк  Валентина Миколаївна.

Під час спілкування обговорили перспективи та плани роботи на майбутнє Верхньорогачицької центральної районної лікарні. Також селищний голова Коротун Світлана Іванівна поділилась інформацією про робочу зустріч  на території Нижньосірогозької територіальної громади, щодо питань організації співробітництва територіальних громад для реалізації спільних проектів та вирішення проблемних питань у галузі медицини.