Запит на публічну інформацію

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію, що є у володінні Верхньорогачицької селищної  ради

Як подати запит

Завантажити необхідний зразок, заповнити його та відправити електронною поштою на адресу possovetvrog@ukr.net (в темі листа вказати "Запит на отримання публічної інформації")

Оформлення інформаційного запиту