Чистопільський старостинський округ

Чистопільський старостинський округ Верхньорогачицької селищної ради (села Чистопілля, Георгіївка, Олексіївка, Кожум’яки)

Адреса: 74431, Україна, Херсонська область, Каховський район, Верхньорогачицька селищна рада, с.Чистопілля, вул. Вишнева, 8

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  silsk.rada@ukr.net

Телефон: (05545) 5-82-48

Староста: Шуть Сергій Григорович

Шуть Сергій Григорович – староста Чистопільського старостинського округу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 25 жовтня 1961 року народження, в с. Чистопілля, Херсонської області.

З жовтня 1979 року по листопад 1981 року проходив службу в лавах Радянської Армії.

У 1982 році вступив до Запорізького медичного інституту.

У 1987 році закінчив Військово – медичний факультет при Томському Медичному інституті за спеціальністю  «Фармація» та здобув кваліфікацію військового провізора.

З серпня 1985 року по грудень 1992 року – служба в  Радянській Армії.

З лютого 1993 року по листопад 2015 року – працював вчителем початкової військової підготовки та вчителя фізкультури Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області.

З листопада 2015 року по листопад 2020 року – обраний на посаду Чистопільського сільського голови.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Чистопільського старостинського округу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, яку обіймає по теперішній час.