Дата: 26.02.2022 15:52

Фото без опису????????Жителі громади, продовжуємо інформувати про життєзабезпечення селищної ради у воєнний час!

Станом на 14:00 год ситуація стабільна та контрольована!

Цілодобово в адмінбудівлі селищної ради працюють селищний голова та заступники, працівники виконкому.

Зокрема сьогодні відбулася оперативна нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств громади та фермерами, підприємцями щодо подальшого продовольчого забезпечення населення: скоординували дії, домовилися про створення резервного запасу борошна, олії та інших продуктів.

Вулицями громади пройшла військова техніка противника. Зберігаємо спокій, не панікуємо! Залишайтеся всі в домівках, по можливості в укриттях! Мінімізуйте виходи на вулицю!

Тримайте зв'язок між собою та з керівництвом громади, старостами сіл, депутатами!