Вітаємо з Днем Батька!

Дата: 20.06.2021 09:20

Шановні верхньорогачани!

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.

Тож, у цей святковий День приєднуюся до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших славних верхньорогачицьких татусів!

Бажаю всім чоловікам, щоб їм все вдавалося у житті, завжди була можливість забезпечувати гідний рівень життя для своєї родини, знаходити час для спілкування зі своїми дітьми, бути для них добрим прикладом і надійною підтримкою!

А ще зичу благополуччя, міцного здоров’я, миру та добра всім верхньорогачицьким родинам!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                                   Світлана КОРОТУН