З 11 травня учні 5-10 класів навчатимуться за шкільними партами

Дата: 07.05.2021 17:36

З 11 травня учні 5-10 класів навчатимуться за шкільними партами

Саме таке рішення було прийняте під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС Верхньорогачицької територіальної громади, що відбулось 7 травня 2021 року під керівництвом селищного голови Світлани Коротун.

Так, з 11 травня поточного року буде відновлено роботу закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради для учнів 5-10 класів за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

За бажанням батьків буде забезпечено можливість навчання окремих учнів за дистанційною формою.

Крім того, відновиться освітній процес і в приміщеннях закладів позашкільної освіти.

Ознайомитися з прийнятим рішенням можна на сайті Верхньорогачицької селищної ради в розділі «Документи – ТЕБ та НС».